Schody granitowe

Schody granitowe

Wykonujemy schody granitowe wyróżniające się zarówno solidnością konstrukcji, jak i pięknym designem. Mamy wieloletnie doświadczenie w kamieniarstwie budowlanym – sięgamy po nowoczesne technologie i materiały najwyższej jakości. Dlatego też możemy zagwarantować, że oferowane przez nas schody granitowe cechują się nie tylko trwałością i funkcjonalnością, ale również estetycznym wyglądem.

Podobnie jak w przypadku blatów granitowych przygotowaliśmy szeroki wybór różnych odcieni i dekorów, tak aby trafić w gusta każdego klienta. Zdajemy sobie sprawę, że schody nie pełnią jedynie funkcji użytkowej – powinny także tworzyć harmonijną całość z wystrojem budynku. Produkujemy schody granitowe dostosowane designem do wnętrz urządzonych w różnych stylach aranżacyjnych.

Dlaczego warto zdecydować się na schody z granitu?

Schody granitowe można z powodzeniem zastosować na zewnątrz oraz w środku budynku. Granit to naturalny kamień, którego jedną z największych zalet jest wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystne działanie czynników atmosferycznych, takich jak opady deszczu czy zbyt niskie lub wysokie temperatury. Co więcej, schody granitowe są wytrzymałe na ścieranie i zarysowania, nie odbarwiają się i nie wymagają stosowania specjalistycznych środków pielęgnacyjnych. Wszystko to sprawia, że granit to idealny materiał na schody wewnętrzne oraz te umieszczone poza budynkiem.

Szeroka gama kolorystyczna, łatwość w utrzymaniu czystości, stabilność i trwałość – te cechy sprawiają, że nasze schody z granitu będą doskonałym wyborem dla wszystkich osób, którym zależy na wysokiej jakości i walorach estetycznych.